• Свеж
Подобри домови и градини Греј Фау Вуд Лејкпорт Адирондак Чаир

Подобри домови и градини Греј Фау Вуд Лејкпорт Адирондак Чаир

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Подобри домови и градини, Фукс Вуд Лејкпорт Адирондак Чаир е совршен додаток на вашиот простор на отворено. Овој стол Адирондак е изработен од издржлив лумбален материјал од Поливуд кој е дизајниран да издржи нормални временски услови на отворено и ќе трае за многу сезони што доаѓаат. Исто така е достапно во повеќе бои за да го спаси секој стил на декор. Малку повлеченото седиште ќе му обезбеди на вашето тело оптимална удобност додека се опуштате и уживате во времето на отворено. Не ја пропуштајте вашата шанса да се дружите во една од овие убави подобри домови и градини Адирондак столици! Подобри домови и градини, сиво факс дрво езеропорт Адирондак Чаир : Заврши : сива боја. Достапно во повеќе бои : бела, црвена, сива, кафеава, тиркизна. Направено од издржлив лумбален материјал од Поливуд кој ќе издржи нормални временски услови на отворено и трае повеќе сезони. Хардвер за квалитет на морско одделение. Преголемиот дел од седиштето и контурата го лулка телото и обезбедува оптимална удобност и релаксација. Собрани димензии на производот : 33,50 L x 29,75 W x 37,50 ч инчи. Потребно е собрание, дадени се упатства. За да се исчисти, избришете со топол, влажен, не -абразивен сунѓер или крпа и оставете да се исуши. Препорачано : чувајте во затворено или покријте кога не сте во употреба за понатамошно зачувување на животот на производот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне