• Свеж
Лесна улица Франконија плус широки чизми со високи чизми

Лесна улица Франконија плус широки чизми со високи чизми

DEN 1389.44

Од стока
Во продавницата

Атлетската вратило на Франконија Плус од страна на лесен уличен високи чизми има детални детали за каишот на глуждот и украси што се точни на трендот. Дизајнирано на блок -потпетица од надворешната страна што е и лесна и флексибилна. Целосна должина во патент и густ за лесно вклучување/исклучување. 2,25 инчи блок -потпетица. Атлетски плус вратило на вратило. Модерна украс со прицврстување. Наредена блок -потпетица. Подготвена влошка. Целосна должина во патент со џуџе за лесно вклучување/исклучување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне