• Свеж
Sumn Industries Дивиот свет на мешани животни табела кафеава позадина врамена wallидна уметност, 20, дизајн од Лил Руе

Sumn Industries Дивиот свет на мешани животни табела кафеава позадина врамена wallидна уметност, 20, дизајн од Лил Руе

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметнички дела се однесуваат на : Антилопа; Животински свет; Цицач; Животно; Птица; Куче; Кучешки, бизон, лисица, којот. Дизајн од Лил Руе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне