• Свеж
Чудо на нација Девојки деца тешки маици на вратот на екипажот, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки деца тешки маици на вратот на екипажот, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 144.00

Од стока
Во продавницата

Оваа симпатична детска тешка маица 2-пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавина на цврсти бои за да се меша и натпреварот за секојдневниот стил. Продаден исклучиво на. 2-пакет вклучува : две маици. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Цврст. Докажано дете тешко : дизајниран без ознака за целиот ден удобност . 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица 2-пакет за девојчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне