• Свеж
Disney Pixar Cars Ultimate Lights & Sounds Moilning McQueen Talking Toy играчка

Disney Pixar Cars Ultimate Lights & Sounds Moilning McQueen Talking Toy играчка

DEN 206.08

Од стока
Во продавницата

Наследни за прекрасна конкуренција на Дизни и Пиксар автомобили од ден и ноќ со крајни возила за светла и звуци. Молња МекКвин, Клип Куп, кој има потписи дизајнира и мери неверојатни 8 инчи долги за драматично дејство на трки. Притиснете го покривот и страничните панели на автомобилот се осветлуваат бидејќи го прави моторот да се ревидира и да ги излупи звуците. Изберете Ultimate Lights & Sounds Jackson Storm и го раскинете патот и патеката како да го рекреираат нивното ривалство! Слушајте предизвик на молња со фрази како, "брзина, јас сум брзина " и одговор на невреме, "Не грижи се, пал, имаш добар бегство! ! Секое возило се продава одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да се разликуваат. Автомобили на Дизни/Пиксар Крајни светла и звуци Молња МекКвин 8-инчи Зборувачка играчка : Возрасен опсег : 3 години и нагоре. Автомобили на Дизни и Пиксар Крајни светла и звуци Молња МекКвин возило. Телото на автомобилот се запали околу часовникот во филмот. Возилото зборува 10 иконични линии и прави разновидни звуци на автомобили и трки. Лесно активирање : само притиснете го покривот за светла и звуци!. Добијте ривалска игра и со Ultimate Lights & Sounds возила Молња Меквин и acksексон Сторм. Секој се продава одделно, предмет на достапност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне