• Свеж
24 Еммет ги сврте столиците на нозете, сет од 2, повеќе бои

24 Еммет ги сврте столиците на нозете, сет од 2, повеќе бои

DEN 1103.84

Од стока
Во продавницата

Барате дополнителни столици? Столчето Еммет 24-инчен е едноставен, но сепак софистицирана и е совршена за дополнително седење. 24 "Еммет ги сврте столиците на нозете, сет од 2 : сет од 2 столици. Свртени нозе. Едноставен, софистициран стил. Бара одредено склопување. Димензии на седиштето : 14,1" x 14.1 ". Висина на седиштето : 24". Севкупни димензии : 16,6 "W x 16.25" D x 24 "H.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне