• Свеж
Единствени договори за женско ретро -елек копче предно кожен елек без ракави без ракави

Единствени договори за женско ретро -елек копче предно кожен елек без ракави без ракави

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Кожен елек и тенок образец на Pu Faux, има вратот на лажичката, затворањето на копчињата, високиот половината. Класичен лесен кожен елек, заслужува да додаде во вашата гардероба. Различни стилови кога се спарени со фустан и панталони, одговараат за разни прилики. Мазната и нежна кожна текстура го прави овој женски кожен кожен елек исклучителен. Моделот се носи во големина xs. (Висина : 5'8.5 ", Градите : 32,7 инчи, колк : 37,8 инчи) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите - ширина на рамото Вкупна должина 34 1/4 13 1/2 16 1/8s 36 1/4 14 - 16 1/2m - 38 1/4 14 1/2 - - 16 7/8 L 41 3/8 - - 15 1/8 17 3/8xl - - 44 1/2 15 7/8 - - 17 3/4 Единствени поволни цени, женски ретро елек копче предно ракави, кожен елек, кожен елек, школка : 60% полиестер 40% PU постава : 100% полиестер. Увезено. Редовно вклопување. Копче пред. Faux кожа. Јакни без ракави.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне