• Свеж
Cosmo Tigertail P215 65R 114T Патнички гуми се вклопуваат: Toyota Sienna Le, 2005- Dodge Grand Caravan SXT

Cosmo Tigertail P215 65R 114T Патнички гуми се вклопуваат: Toyota Sienna Le, 2005- Dodge Grand Caravan SXT

DEN 1519.84

Од стока
Во продавницата

Сезона сезонска автопатска гума, Adventuro HT од GT Radial е дизајниран за употреба на лесни камиони и SUV и им нуди на возачите подобрена влечење, одлична стабилност, тивко возење и гаранција со ограничен живот со ограничена трага од 60,000 милји. Cosmo Tigertail P215/65 R16 114 T Патнички гума.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне