• Свеж
Зинус Елен бел метален тросед

Зинус Елен бел метален тросед

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Совршен брак со модерен дизајн со кит до традиционална удобност, Елен софа остава впечаток во секоја просторија. Изработени со удобни перничиња со микрофибер, доволно пространи за вас и двајца пријатели, ова метално врамено парче е направено со челични и дрвени лекови за сигурност со години на сериозно каучи. И, не дозволувајте својата стручна конструкција или добар изглед да ве измамат - Елен е ветер за склопување и бара помалку од 30 минути да се камшикува. Плус, тоа ја вклучува нашата 1-годишна гаранција без загриженост за крајниот мир на умот. Без разлика дали се релаксираат, забавни или средношколци, ова елегантно место за лежење ве покрива. Зинус Елен бел метален тросед изглед што е еден-од-еден вид-ништо не вели „трендсетер“, како овој уникатен метал-врамен број; Импресионирајте ги гостите на вашата куќа со удобно, длабоко седење и модерен, но сепак опуштен дизајн на овој три седишта. Сигурна цврста челична рамка со дрвени летви поддржува максимална тежина од 750 фунти. Едноставно склопување - Сите делови и упатства се паметно спакувани во една кутија за лесно склопување за помалку од 30 минути. Лесна грижа - отстранливите перничиња лесно се чистат со чиста, влажна крпа и благ детергент; Обвивките за перници се лесно отстранливи. Вклучена е 1-годишна ограничена гаранција без загриженост. Погледнете го нашиот асортиман на производи од Зинус.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне