• Свеж
Garanimals Baby и Toddler Girl Mi and Match Outfits Kid-Pack, 12-парчиња, големини 12M-5T

Garanimals Baby и Toddler Girl Mi and Match Outfits Kid-Pack, 12-парчиња, големини 12M-5T

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Измешајте и совпаѓајте го Kid-Pack на Garanimals со 12-парчиња за најсечените креации! Одликувајќи се со дванаесет симпатични различни парчиња, ова дете-пакет е лесен стил за секојдневна игра. Таа ќе ги сака шарените и удобни облеки со најразлични забавни нијанси и отпечатоци! Лесно спарете се со предмети од нејзината постојна гардероба за неограничени комбинации! Исклучиво на. Материјал : Балерина панталони : 57% памук/35% полиестер/8% спандекс; Деним џогери : 65% памук/35% рајон; Панталони од пламен : 95% памук/55% спандекс; Печати џогерки : 100% : пилум мета, рафле ракав, ребрести мета и вратоврска од вратоврска : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет од 12 парчиња вклучува : шест врвови со долги ракави и шест пара панталони. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Облека со долги ракави со 12 парчиња постави деца-пакет за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне