• Свеж
Едноставно Daisy 3 '5' рак животинско печатење во затворен килим

Едноставно Daisy 3 '5' рак животинско печатење во затворен килим

DEN 1679.84

Од стока
Во продавницата

En Design Crab Ran467 затворен/отворен килим ќе му даде на вашиот дом летен плажа со својот шармантен дизајн на рак. Прилагодете го за вашиот простор со избирање од достапни бои. Овој килим е машина што може да се мие и хипо-алергичен. Опции за рак во боја. Направено од полиестер. Машински ткаени. Висина на купот : 0,25 во . Изберете од достапни големини. Хипо-алергичен дизајн е пријателски за миленичиња и семејство. Внатрешна или надворешна употреба. Машина за перење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне