• Свеж
Едноставен модерен 32oz. Самит шишиња со вода со капаче од слама - вакуум изолиран Тумблер двоен wallид за патување од не'рѓосувачки челик колба - шема: Dreamcicle

Едноставен модерен 32oz. Самит шишиња со вода со капаче од слама - вакуум изолиран Тумблер двоен wallид за патување од не'рѓосувачки

DEN 239.68

Од стока
Во продавницата

Едноставното модерно шише со вода со вода со слама капаче ве одржува освежено со часови, додека ги преземате животните авантури. За секоја пригода има големина, стил и капак. Едноставен модерен 32oz. Самит шишиња со вода со капаче од слама - вакуум изолиран Тумблер двоен wallид за патувања 18/8 колба од не'рѓосувачки челик - шема : Изолирана вакуум со соништа : Едноставно модерен самит шише со вода е изолирано со двојни wallидови и вакуум. Оваа технологија го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Специфични детали за секоја големина се наведени во описот и прикажаните фотографии. Нема потреба од коази или крајбрежни страни! Без оглед на температурата на течноста во ова шише, никогаш нема да се пот или нема да биде топло на допир. Окриен капак : Сите шишиња на самити во оваа листа доаѓаат со капакот на слама. Овој капак од слама е доказ за истекување, со млазница се превртува за лесно пиење. Овој капак е одличен за деца и возрасни дома или во движење. Отворањето на секое шише на самитот е со иста ширина, така што истиот капак од слама одговара на големина на шише. 18/8 не'рѓосувачки челик : Ова шише за еднократно користење е направено од премиум гајџ 18/8 не'рѓосувачки челик. Овој материјал е без БПА и никогаш нема да 'рѓа или остава лош метален вкус во устата. Овој производ не е безбеден машина за миење садови, но широката уста го олеснува чистењето. Премиум изолација обложена со бакар : Надворешноста на внатрешниот wallид, во областа на запечатената вакуум, е натопена во бакар за дополнителна изолација. Бакарот го намалува преносот на температурата, додавајќи уште поголема изолација во вашето шише. Широка уста : Отворањето на устата на самитот е дизајниран за лесно пополнување со мраз и поголеми количини на течност. Чистењето се прави лесно со широката уста. Широкото отворање на устата е со иста големина за секоја големина на шише на самит. Ова значи дека сите наши одлични капаци на самитот ќе одговараат на вашето шише на самитот!. Пријателски големини на купот : 10oz., 14oz., 18oz. и 22oz. Шишињата за самити се пријателски расположени. 32oz., 40oz., 64oz. и 84oz. Големините се премногу широки за да се вклопат во држачите за чаши. Зошто едноставни модерни нашите основни принципи на дарежливост и извонредност нè инспирираа да продаваме производи со висок квалитет, да дејствуваме како одлични партнери со сите со кои комуницираме и да подариме минимум 10% од нашите профити.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне