• Свеж
Девојки за мали деца на Дизни Мики и Мини Jeanан јакна, големини на мали месеци

Девојки за мали деца на Дизни Мики и Мини Jeanан јакна, големини на мали месеци

DEN 207.68

Од стока
Во продавницата

Класична Jeanан јакна добива симпатична надградба на Дизни со забавно печатење на ушите на Мики на предниот дел и голем печатење на задниот дел од Мини Маус и Мики Маус. Совршен завршен допир на секој обичен изглед, оваа јакна од Jeanан е нејзиниот нов омилен слој за графички маички и шорцеви на Дизни. Материјал : 68% памук/30% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Два на градите. Карактеристики : Печати однапред; Поголем графички принт на грб. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Мики и Мини Jeanан јакна за девојчиња за мали деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне