• Свеж
Sumn Industries Giraffe Blue Bath Cuture Animal Design Graphic Art Необразована уметничка печатена wallидна уметност, 13x19

Sumn Industries Giraffe Blue Bath Cuture Animal Design Graphic Art Необразована уметничка печатена wallидна уметност, 13x19

DEN 1119.84

Од стока
Во продавницата

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Леа Страатсма.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне