• Свеж
Kouncelowski Farms Sweet & Hot Mustard унца

Kouncelowski Farms Sweet & Hot Mustard унца

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Класици на округот Сонома? Ол 'Слатка и жешка сенфлалкашер на чичко Кал, „Ние не тврдиме дека ќе направиме најмногу .. само најдобрите “? ~ Кармен Козловскиузе ол' чичко Кал како сенф како засилувач на вкус на преливи за салата или компир од компир и салати од макарони. Се шири великодушно на вашиот омилен сендвич, хамбургери или полски кучиња. Упатства за ладење по отворање за свежина. Одрекување на овие изјави не се оценети од ФДА. Овие производи не се наменети да дијагностицираат, лекуваат, лекуваат или спречуваат каква било болест. Фарми Кунселски слатка и топла сенф 10 унца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне