• Свеж
Wonder Nation Girls's Gingham Wonen Burts & Scopped Tank Top, 2-парчиња сет, големини 4- & Plus

Wonder Nation Girls's Gingham Wonen Burts & Scopped Tank Top, 2-парчиња сет, големини 4- & Plus

DEN 447.84

Од стока
Во продавницата

Обичниот стил се среќава со целодневна удобност во овој мора да го има 2 парчиња поставени од Wonder Nation. Мека, удобна и лесна за носење, во овој сет се одликува со плетена кошула од плетенка од карирано од гингам и врвот на резервоарот за совпаѓање. И двајцата направени од мека мешавина од памук, таа ќе сака да ги спортува овие врвови слоевити или соло, сезона по сезона. Исклучиво на. Материјал : 79% памук/20% вискоза/1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : едно копче надолу кошула и еден резервоар. Копче надолу кошула : опуштено вклопување; јака од точка; копчето предно; долги ракави; Поради печатење со карирано гингам. ТОП ТЕНК : Опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; без ракави; Сместени детали. Вршена кошула со 2 парчиња и исечен резервоар сет за девојчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне