• Свеж
Викерман копродук

Викерман копродук

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Краток опис не е достапен VCO5199 Карактеристики на металниот штанд. 35 розови мини светла. Совети : 115 ПВЦ. Тип на производ : вештачки. Материјал за совет : ПВЦ (поливинил хлорид). Стенд вклучен : да. Вклучени светла : Да. Број на совети : 115. Тема за одмор : Да. Сезонска тема : Да. Број на светла : 35. Одмор : Божиќ. Сезона : Зима. Димензии Висина на дрвото - од горе до дно : 24 ''. Длабочина на дрвото - напред кон назад : 23 ''. Ширина на дрво - од страна на страна : 23 ''.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне