• Свеж
Чудо на екипажот на екипажот на екипажот на вратот рециклиран полиестерски фустан без ракави, брои, пакет

Чудо на екипажот на екипажот на екипажот на вратот рециклиран полиестерски фустан без ракави, брои, пакет

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Двојно двојно со двата пакети фустани за игра на Wonder Nation. Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат, ја одржуваат како изгледа симпатично и се чувствува одлично. Ockебовите додаваат на обичниот трема и тотална удобност. Без напор влечење на стилизирање со мека плетена измислица ги прави овие фустани да се издвои во нејзината ротација. Или слој со омилена јакна или џемпер за носење на сезони. 2-пакет вклучува : 2 фустани. Екипаж. Без ракави. Повлечете стајлинг. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Без ракави играјте фустан со два пакувања за девојчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне