• Свеж
Btween Girls Fleece Ruffle Graphic Pulverove

Btween Girls Fleece Ruffle Graphic Pulverove

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Стилизирајте ја вашата девојка во оваа облека со 2 парчиња поставена од Btween за лесно облекување и подготвена мода. Одликувајќи се со долги врвови на ракав и печатени хеланки, овој сет е на врвот со склопување за да се заврши нејзиниот изглед. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 маица, 1 пар хеланки и 1 склопување. Карактеристики на врвовите : стил на пуловер; Долги ракави на рафли; ПРИЛОГ СОВЕТНИК ПРИНЦЕНТ ОД ОДГОВОР ;. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината; печатење на сите. Легла и маици за девојчиња од Btween.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне