• Свеж
Бесплатно склопување женско плетено маичка за рамо

Бесплатно склопување женско плетено маичка за рамо

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Свитканата кошула на рамената на слободното склопување, нов главен дел од модната девојка која е удобна колку што е без напор стилски. Малку исечен за лесен натпревар со вашите фармерки со високи половини, ова е врвот што ќе го сакате во секоја боја. Исклучиво на. Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго со собирачи на рамената. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Заврши бод финиш во шевовите на принцезата; Супер-мек Француски Тери ткаенина. Женска плескана маичка од слободно собрание.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне