• Свеж
Персонализирана маица за глувчиња од пипа свиња Аква девојки

Персонализирана маица за глувчиња од пипа свиња Аква девојки

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Воодушевувајте fanубител на Peppa Pig со свои персонализирани Peppa Pig Doodles Aqua опремена мета! Оваа симпатична кошула има омилена свиња на сите! Направено со 100 проценти памук, оваа аква е опремена и ја прикажува Пепа подготвена за забава. Пепа Пиг ги има рацете нагоре во воздухот и гледа над главата на името на вашето малечко! Внесете го името на вашето дете кога нарачувате и ќе биде отпечатено преку горниот дел. Овој Peppa Pig Doodles Aqua опремена со тежина опфаќа секое име до 12 карактери. Персонализирана маица за девојки на Peppa Doodles Aqua Girls : 100 проценти памучен дрес. Ребреста екипа на вратот. Машина за перење. Персонализирајте со име до 12 карактери. Големините на мали деца имаат тенденција да работат мали.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне