• Свеж
Ноќни штандови со Станица за Полнење И ЛЕД Светло, Ноќна Маса Со Фиока, Модерен Ноќен Штанд Со Пристаниште За Полнење, Цврста Ноќна Маса Со Светлина За Спални Соби, Г

Ноќни штандови со Станица за Полнење И ЛЕД Светло, Ноќна Маса Со Фиока, Модерен Ноќен Штанд Со Пристаниште За Полнење, Цврста

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Опис На производот Ноќни Стојалишта Со Станица За Полнење И Лед Светло оваа прекрасна ноќна маса Е опремена Со прилагодлива Лед светлина и 3 приклучоци за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и 2 USB порти кои можат да ве поддржат да ги полните телефонот, i Pad, лаптопот или столната ламба во исто време, совршено е за вашата спална соба или Гостинска Соба. Никогаш нема да зажалите. Предност : Убави Ноќници : До 22 динамични режими и 20 светли бои за да ги задоволите сите ваши потреби, Имањето на оваа ноќна маса ќе ја направи вашата соба повеќе стилска и прекрасна. Станица за полнење и USB Порти : нашата ноќна маса се гради со 3 USB порти за полнење и 2 приклучоци, така што е погодно да се полнат повеќе електронски уреди како што се столни ламби, телефони и паметни звучници. Фиоки со патеката : сите фиоки работат со мазна патека што може да обезбеди добро искуство за фиоката. Инсталирајте : Дојдете со целосен сет на комплети за инсталирање, не треба да поседувате никакви алатки за да го составите Ова Спецификации : - Боја : Сива И Бела - Материјал : висококвалитетна табла од дрво од мдф-Тежина : 28,66 фунти ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме користете ги точните делови за склопување на ноќните маси или ќе предизвика таблата да се подели Или скрши Содржината на Пакетот : - 1 x Ноќни Стојалишта Со Led Светло -1 x Станица За Полнење - 1 x далечински управувач - 1 x Комплети За Додатоци - 1 x Инструкција ноќни Стојалишта со led светло : овие прекрасни ноќни маси се опремени со прилагодливо led светло, До 22 Динамички Режими и 20 Светли Бои за да ги задоволат СИТЕ ВАШИ ПОТРЕБИ, имањето на оваа ноќна маса ќе ја направи вашата соба повеќе стилска и прекрасна. Ноќна маса Со Станица За Полнење : не можам да наплаќам во исто време? Не грижи се. ноќните штандови имаат 3 приклучоци за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и 2 USB порти што можат да ве поддржат да ги полните телефонот, i Pad, лаптопот или столната ламба во исто време, совршено е за вашата спална соба или Гостинска Соба. Никогаш нема да зажалите. Ноќни Штандови Во Стилот на колкот : ние нудиме еднобојни и мешани верзии на бои, без разлика на модата или класичните стилови, оваа крајна табела може да се колокација толку соодветно. Со оваа прекрасна ноќна маса, меко осветлување и полнење на телефонот, имајте добар сон. Ноќни штандови Со Фиоки : Нашата ноќна маса има голема работна површина која обезбедува доволно простор за поставување на вашата столна ламба, рамка за фотографии, паметен говор и Гаражни Комплети. Фиоките за складирање 2 можат да ги чуваат вашите книги и далечинскиот управувач. Го максимизира вашиот ограничен простор и ги прави вашите предмети организирани и уредни. Цврста Ноќна Маса : овој ноќен штанд е изработен од висококвалитетна табла од дрво ОД МДФ и цврсти ногарки на масата, како што можете да видите, оваа стабилна постелнина може да не држи до 200 килограми без нишање, мазната патека обезбедува добро искуство за фиоката.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне