• Свеж
Грианлок Дами Лето Блузи В Вратот Маица Плажа Печати Маица Одмор Туника Блуза Дише Маица Стил Г Л

Грианлок Дами Лето Блузи В Вратот Маица Плажа Печати Маица Одмор Туника Блуза Дише Маица Стил Г Л

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Врвови За Печатење На Плажа, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Печатење На Плажа Боја : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : V Ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратко Сезона на ракави : Пролет,Лето,Fall,Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Спандекс, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Бохо Маица, Женска Блуза За Печатење На Плажа, Женски Врвови За Туника За Вратот 4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Блузи За Печатење На Плажа За Жени Летни Маици Со Кратки Ракави Против Вратот, Останува Пријатна и Удобна Додека Одите И Од Тренингот или Лежерна Сесија во Оваа Мека и Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне