• Свеж
Менс Фустан чизми се Лизга На Челзи Чизми Удобни Работни Чизми Сива 8

Менс Фустан чизми се Лизга На Челзи Чизми Удобни Работни Чизми Сива 8

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Челзи Чизми Мажи, Чизми До Глужд, Чизми За Облекување, Секојдневни Чевли, Модни Чизми, Работни Чизмипеза На Шема : Цврста Боја : жолта, црна, сива (По Избор)Големина : САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10, САД 10.5, САД 11 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал за Нубукоутсол : Тип На Гумена Пета : Буци, Израмнување : Тип На Лизгање На Прсти : Висина На Зашилена Цевка : Средината На Сезоната : Пролет, Лето, fall, зимски прилики : Секојдневни, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЦИ, РАБОТА, КАНЦЕЛАРИЈА, БИЗНИС, ФОРМАЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Карактеристика : Челзи чизми за мажи, машки чизми до глуждот со зашилени прсти, мажи влечат чизми, чевли за фустани за мажи, машки еластични чизми, лежерни кожени чизми, удобна шик чизма.2. Класичен дизајн : едноставен стил еднобојни класични модни машки чизми за облекување, еластични Чизми Од Челзи, дизајн на чевли со зашилени прсти, издржлив горен дел од нубук кожа.3. Разновиден стил : овие секојдневни чизми На Челзи можат да бидат облечени нагоре или надолу. Без разлика дали сте во канцеларија или за време на викендите, ова ќе биде вашата нова опција за шик изглед.4. Лесно се совпаѓа : Едноставно И стилско лизгање на чизмите за фустани На Челзи може да се носи со секојдневни, широки фармерки и Маица, или поформални, како што се кошула со копчиња и панталони, за важни прилики како што се бизнис, свадба, прием, состаноци, канцеларија итн. Тие исто така можат да се користат за патување, фотосесии и секојдневно носење.Содржина на пакетот : 1 Пар Челзи Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : горниот дел од овие чизми до глуждот е изработен од нубук, издржлив ѓон и лесно влошка, што е погодно за кожата и има за цел нежно да ги заштити вашите стапала. Чизми за облекување : овие чизми за мажи се одликуваат со зашилен прст, удобни и совршени за да одите долго време без да бидете уморни. Парот на еднобојни Чизми На глуждот Челзи со едноставен и недооценен стил. Лесно За Носење : Супер модерни чизми до глужд, овие секојдневни чизми со еластичен дизајн на странични панели, лесни за вклучување/исклучување. Рамните чизми ќе го направат секој ваш чекор стабилно, не застарен и погоден за носење со каква било облека. Тренд Кожени Чизми : контрастните чевли за фустани, Чизмите На Челзи ви помагаат да испуштите чувство за стил без напор, што може да и даде едноставна, но модерна атмосфера на секоја облека. Прилика : Овој пар чизми може да се совпадне со костуми, кошули, фармерки, џемпери и пуловери итн. Совршен за канцеларија, работа, забава, пешачење, бизнис, на отворено и секојдневно во зима.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне