• Свеж
ЛУМЕН Т ЛЕД Зумбл Фарови За Полнење Фарови Фенерче Факел Вате

ЛУМЕН Т ЛЕД Зумбл Фарови За Полнење Фарови Фенерче Факел Вате

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : 1. МОДЕЛ НА ЛЕР : Т62. Излез светла може да дојде до максимум 3500 лумени3. Внатрешните жици го применуваат високоефикасното засилувачко коло, работниот напон е широк и може да ги користи батериите во најголема мера4. Хидроизолација5. 3 режим на префрлување : Силна Осветленост / Нормална Осветленост / Трепка6. Притиснете Го Прекинувачот ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ на крајот на главата на светлината7. Прилагодлив опсег на фокусирање за различна употреба : x1 x250 x500 x1000 x20008. Превртете ја Главата На Светлината од лево кон десно или од десно кон лево за да го прилагодите фокусот9. 100v-240v Полнач За Батерии (LED индикација За Вклучување / Полнење / Целосно полнење )10.Долг Животен Век НА ЛЕР : До 100.000 часи11. Тип На Батерија : 2 x 18650 3.7 V Батерија (не е вклучена)12. Боја На Фаровите : Црно13. Димензија : 44мм14. Тежина На фаровите : 184г15. Погоден за повеќето внатрешни работи како одржување на домот и активности на отворено како кампување, риболов, пешачење, читање мапи, ноќен риболов, ноќно летање, едрење, пештера и лов итн.Содржина на пакетот : 100% Сосема Ново1x T6 ПРЕДВОДЕНИ Фарови Погодни за кампување, ноќен риболов, пештера, ноќно возење, итен лов и други активности на отворено.Лесен за носење, тој е добар помошник за патување на отворено.Лесен, компактен, истакнат во еден. Чипка за глава со состојки Од Ликра, носете удобно.Носат и распаѓање, е доволно добар, се чувствуваат добро, не се лизга во место, целосно водоотпорен дизајн. прилагодлив фокус фенерче;Предводена Светилка За Глава; Т6 ПРЕДВОДЕНИ фарови;Светла Фарови Спортски зумирање факел светлина;Велосипедизам Додатоци;Водоотпорен Факел Фенерче;Кампување И Пешачење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне