• Свеж
Милуксас Женски Топли Зимски Палта Реверзибилна Шерпа Руно Долги Качулки Јакни Надворешна Облека Сина 10

Милуксас Женски Топли Зимски Палта Реверзибилна Шерпа Руно Долги Качулки Јакни Надворешна Облека Сина 10

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Женски Зимски Секојдневен Лабав Моден Џеб Во Боја Врвови Со Патент Реверзибилен Долг Памучен Капуткарактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. со вашите омилени шорцеви,хеланки,тексас, итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Изработена е од материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Сезона : length/Зима Пол : Женска Прилика : Отворено,Секојдневно,Секојдневно Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ жени топ големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 134см/52.76 "Ракав : 75.1 см/29.57" Должина : 111.6 см/43.94 " Женски Зимски Обичен Лабава Модна Боја Џеб Со Патент Врвови Реверзибилен Долг Памучен Капут. Карактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. со вашите омилени шорцеви,хеланки,тексас, итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Изработена е од материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Сезона : umn/Зима.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне