• Свеж
Женски Кадифе Еластична Половината Одблесокот Нога Палацо Долги Панталони Женски Панталони Еластични Панталони За Жени Работат Обични Секојдневни Панталони Жен?

Женски Кадифе Еластична Половината Одблесокот Нога Палацо Долги Панталони Женски Панталони Еластични Панталони За Жени Работат

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 310gsize табела : . Големина : С Половината : 62см/24.41" : 84см/33.07" Должина На Дното : 102см/40.16"Големина : М Половината : 66см/25.98" : 88см/34.65" Должина На Дното : 103см/40.55"Големина : Л Половината : 70см/27.56" : 92см/36.22" Должина На дното : 104см/40.94"големина : xl половината : 74см/29.13" : 96см/37.80" должина на Дното : 105см/41.34"големина : xxl половината : 78см/30.71" : 100см/39.37" должина на дното : 106см/41.73" рачно миење летни работни панталони За Жени. Овие Стилски Палацо Панталони За Жени Имаат Моден Дизајн На Широки Панталони За Нозе, Обични Панталони Со Широко Вклопување Со Растеглив Чаден Појас, Лесни за Влечење, Панталони со Два Странични Џебови, Овие Ленени Панталони Со Широки нозе За Жени Се Супер Тенки за Вашето Секојдневно Носење. Плажа Прикријат Панталони За Жени. Појавување : Овие Панталони Лесно Може Да се Совпаднат Со Дневна Облека, како Што Се Врвови Со Кратки Ракави, Тенок Капут, Маица За Печатење Итн. Работна Облека За Жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне