• Свеж
Бијаксмс Женски Секси Панталони Поставете Врвови Без Прерамки Од Цевки За Рамо Плисирани Широки Панталони За Нозе Костуми Летни Тимови За Забава Плажа

Бијаксмс Женски Секси Панталони Поставете Врвови Без Прерамки Од Цевки За Рамо Плисирани Широки Панталони За Нозе Костуми Летни

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

детали за производот : Женски Летни Облеки Од 2 Парчиња, Врвови На Цевки За Отсекување На Грбот Без Прерамки + Широк Комплет Панталони за Нозе. Карактеристики : . Погоден за пролет, лето и aut. Се препорачува рачно/машинско перење. Ладна вода/висат сува.т. ве Молиме проверете ја табелата со големини како подолу пред да нарачате. Големина (инч)tttttttt TTTtops Должина : t21, 65 t Bust : t29, 92 пресврт : t25, 20 t колк : t30, 71 Tpants Должина : t40, 94 . М t Tops Должина : t22, 05 t Bust : t31, 50 пресврт : t26, 77 t колк : t32, 28 Tpants Должина : t41, 34 . L t Tops Должина : t22, 44 t Bust : t33, 07 пресврт : t28, 35 t колк : t33, 86 Tpants Должина : t41, 73 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Мулти-боја. Тип : Повик. Применлив пол : Женски . Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. 1 Х Панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер. Висококвалитетна ткаенина со добра изработка, мека и дише. Облеката за одмор е удобна за носење. Карактеристика : Женски клубски тимови : Цврста боја. Врвови на цевки : Без Прерамки, без ракави, исечок на грбот. Панталони : Висок струк, широка нога. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Елегантен стил и убава боја ги прават облеките на плажа едноставни, но шик, помагајќи ви да ја покажете вашата добра фигура и да ве направат пошармантни. Подарок : женски 2 парчиња облека, добро спарете со влечки, сандали, очила за сонце и сл. Тоа е одличен подарок за вашето семејство и пријатели на Роденден или празници. Прилика : Дводелни комплети, се совршени за секојдневно носење, излегување, излегување, плажа, крстарење, воден парк, одморалишта, меден месец, патување, одмор, забава итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне