• Свеж
Мотоцикл Шлем Визир ЗА РФА РФА ХЈ-Леќа Анти-УВ Ноќно Гледање

Мотоцикл Шлем Визир ЗА РФА РФА ХЈ-Леќа Анти-УВ Ноќно Гледање

DEN 1118.40

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : *ув заштита, анти-светлина и шофершајбна, оваа леќа на визирот на шлемот е безбедна за употреба. * Нормалната боја е погодна за дневна употреба, РЕВО леќите на кацигата имаат функција за ноќно гледање.Функцијата за ноќно гледање ќе го направи вашето возење ноќе побезбедно и поудобно.* Изработена од висококвалитетен компјутерски материјал, оваа леќа на визирот на кацигата е цврста и издржлива .Спецификација : * Име На Ставка : Леќа За Визир За Мотоцикл*Материјал : КОМПЈУТЕР*боја : Како што покажува сликата*Преносливост на Светлина : Голема А*Тежина : 0,13 кг*Топли Совети : можете да ја изберете вашата омилена боја според следнава слика*Вклопете Го Стилот на Кацигата : ЗА рфа-11 РФА-70 ХЈ-26пакетот Вклучува : 1* Леќа На Визирот : 1.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни,еколошки, издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Секој клиент може да ужива во поврат од 30 дена За Оштетени / Квалитетни Проблеми.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне