• Свеж
Петтата Етикета Жените Понекогаш Мотоцикл Јакна, Црвена, Х-Мала

Петтата Етикета Жените Понекогаш Мотоцикл Јакна, Црвена, Х-Мала

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Замислете да се завиткате во доверба и став. Петтата Етикета Женска Понекогаш Мотоциклистичка Јакна, изработена до совршенство Во Кина, го нуди токму тоа. Составен од 100% врвен полиестер, овој скапоцен камен со голема тежина е идеален за оние кои не само што ја носат јакната, туку ја истакнуваат. Цврстата шема, нагласена со модиш акценти како што се манжетни, прилепувања и патент, дава аура на класична елеганција во комбинација со жестока модерност.Совршен за секоја случајна пригода, неговиот стил на јака со целосен патент зрачи со солиден шарм, додека долгите ракави обезбедуваат да останете пријатни и шик. И кога е време за нега, оваа убавина бара само нежно суво чистење. Без разлика дали пиштолите со гас на велосипед или само излегувате за секојдневен ден, оваа јакна за мотоцикли ви обезбедува да го направите тоа во неспоредлив стил! Женска Надворешна Облека Големина XS. Материјал 100% Полиестер. Боја Црвена. Возрасна Група Возрасни. Увезени. Затворање Тип Навивам Заклучување. Вештачки Џеб (и).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне