• Свеж
Bvnarty Женски Врв Круг Вратот Плус Големина Туника Врвот За Дами Облечени Лабава Стомакот Крие Писмо Печатени Памук Раглан Карирани Боја Блок Дуксер Долги Ракави Удо

Bvnarty Женски Врв Круг Вратот Плус Големина Туника Врвот За Дами Облечени Лабава Стомакот Крие Писмо Печатени Памук Раглан

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Денот На вљубените Мода Женски Секојдневен Долг Ракав Печатени Дами Дуксери Тенки Врвови Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење,Долг Ракав, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. лесен мек и удобен. 3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/ Пол : Женски Повод : Секојдневен, Далиј Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,Модна Должина : Редовно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Топ< Детали За Големина : Големина : Големина М. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕВРА : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 40см/15.75" Ракав : 65см/25.59 "Должина : 65см/25.59". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕВРА : 36 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 67см/26.38 "Должина : 67см/26.38". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕВРА : 38 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 44см/17.32" Ракав : 69см/27.17 "Должина : 69см/27.17". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕВРА : 40 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 70cm/27.56 "Должина : 70cm/27.56" . Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕВРА : 42 Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 72cm/28.35 "Должина : 71cm/27.95" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне