• Свеж
Стара Слава Машки Божиќ Желка Светла Дедо Мраз Шапка Краток Ракав Маица

Стара Слава Машки Божиќ Желка Светла Дедо Мраз Шапка Краток Ракав Маица

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Бидете најдобро облечени оваа празнична сезона со оваа желка симпатична маичка, со симпатична желка облечена во Капа на дедо мраз Со Божиќни светла завиткани околу нејзината обвивка. Печатени на 100% памучна машка маица. 100% памук. Симпатична, цртана желка облечена во капа На Дедо мраз и Божиќни светла. Одлична кошула за Овој Божиќ!. Достапно во други бои и облека. Достапно во големини SM, MD, LG, XL, 2 XL. Машина За Перење. Печатени ВО САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне