• Свеж
ГМЦ Савана Зрак Сечилото Бришачи

ГМЦ Савана Зрак Сечилото Бришачи

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

2005 Гмц Савана 1500 Зрак Ножеви Во собата. Гарантирано ќе одговара на вашиот 2005 ГМЦ Савана 1500!Трико Техника Зрак Бришачи Ножеви - Напредни Флексибилни Зрак Ножеви Трико Техника Зрак ножеви се одличен избор и се компатибилни со вашиот 2005 Гмц Савана 1500 бидејќи : Трико Техника Бришачи имаат едно парче бришач структура елиминира области за снег, мраз и патот остатоци да го заглави бришачот, обезбедување на одлична видливост во Сите видови на временска Меморија Крива Челик зрак обезбедува униформа притисок за чиста, јасна бришењеиновативниот Стилски Дизајн Со Низок Профил Обезбедува Еднообразно Бришење Супериорни Перформанси На Сите Временски Услови Ексклузивната спојка со Двојна точка спречува ленти swift® лесна технологија за поврзување ПРЕЦИЗНОТО СЕЧЕЊЕ НА РАБОТ на бришење е тестирано За Извршување На Над 1,5 Милиони Циклуси и трико е производител на бришачи #1 во соединетите држави. Знаеш дека можеш да зависиш од нив. Овој сет на бришачи е компатибилен со вашиот 2005 ГМЦ Савана 1500 содржи 22 "трико Технолошки бришач на зрак за сечилото на Бришачот на Страната на возачот + 22" трико Технолошки бришач на зракот за Вашиот Патнички страничен бришач на шофершајбната. Нашата ексклузивна Крпа За Внатрешен Автомобил Со Микрофибер Од Ултра дебела Бришачка Е дизајнирана специјално за чистење на внатрешноста на шофершајбната за отстранување на полен, прашина, нечистотија, отпечатоци од прсти, траги од миленичиња и влага за да можете секогаш Да Возите Јасно. Работи одлично и на огледала,екрани на допир и мерачи!. ЗАДОЛЖИТЕЛНО : За Правилна Инсталација : Користете Ги нашите чекор-По-Чекор лесни инструкции (со видео) за инсталирање на овие сечила На Зракот Трико Техника на вашиот 2005 гмц савана 1500 се вклучени. Заштедете пари! Можете сами да ги инсталирате!. Бришачите на сечилото на зракот се Сите Временски Услови и подобри зимски бришачи бидејќи немаат отворени рамки за замрзнување на мразот и кашеста маса.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне