• Свеж
ВЛЕЧЕНИ Девојчиња Момчиња Со Качулка Пуфер Јакна Зимски Топли Цврсти Палта Уши Обложена Јакна Со Качулка Надворешна Облека

ВЛЕЧЕНИ Девојчиња Момчиња Со Качулка Пуфер Јакна Зимски Топли Цврсти Палта Уши Обложена Јакна Со Качулка Надворешна Облека

DEN 632.48

Од стока
Во продавницата

Зимски Палта За Деца Бебе Момчиња Девојчиња Мали Момчиња Девојчиња Зимски Топла Долна Облека Јакна Палто Мечка Уши Цртан Филмприлика : Секоја пригода. Пол : Момчиња, Девојчиња. Тип на ракав : Долг Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Висококвалитетни Материјали - ова мало девојче јакни од руно е удобно за носење, изработени од висококвалитетен полиестер. Зимската јакна за надворешна облека за бебе што го прави вашето бебе да се чувствува топло и пријатно во студено време. Симпатичен Дизајн : оваа нејасна јакна за момче со патент има две уши од мечка од двете страни на шапката, што го прави вашето бебе да изгледа одлично. Јакната е исто така најдобриот подарок За Божиќ,Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, 1, 2, 3, 4, годишен роденден и празник. Прилики - ова бебе девојчиња момчиња снег пуфер палто ќе биде совршен начин да го загреете вашето мало дете во зима. Бебешките зимски палта погодни за секојдневни и спортски прилики како скијање, сноуборд за мали деца, санки за мали деца, фотосесија. Големина - бебе момчиња девојки зимски руно јакни со големина 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2т-3т, 3т-4т за вашите мали деца. Квалитетот Ја Исполнува Вредноста : Ако не сте задоволни со зимската облека на малите момчиња, кажете ни и ќе ги поправиме работите : целосна наплата или бесплатна замена, која сакате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне