• Свеж
Шевролет ХХР 919Л Темно Челик Сина Метална Пинта Едностепена Боја За Автомобил Авто Камион

Шевролет ХХР 919Л Темно Челик Сина Метална Пинта Едностепена Боја За Автомобил Авто Камион

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Секој Комплет содржи 1 Пинта едностепена боја може да биде јасна обложена ако сакате Дизајнирана За апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Ултра издржлив финиш во една фаза не бара јасен слој. Факултативна уретан зацврстувач продаваат одделно Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т.Е.-919Л-Шевролет-ХХР-ДС-ПСС-ЏИ4. За Автомобил или Камион : Chevrolet HHR 919 L Темно Челик Сина Металик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне