• Свеж
Оливен Женски Блузи Секојдневен Плус Големина Лабава Женска Пролет Aut Ревер Долг Ракав Печатење Чипка До Една Гради Чипка Кошула Фустан За Жени

Оливен Женски Блузи Секојдневен Плус Големина Лабава Женска Пролет Aut Ревер Долг Ракав Печатење Чипка До Една Гради Чипка Кошула

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

"Добредојдовте во" оливен " - прекрасен рај за женска облека.※Нашата мисија е да обезбедиме прифатлива и извонредна облека.※Она што го бараме е да ви обезбедиме најдобар квалитет, прифатлива цена и богат дизајн.※Вашата крајна сатисфакција е нашата вечна мисија.Се надевам дека ќе се сретнете со вашето најдобро јас преку нашата облека.●Женски Пролетен Есенски Ревер Долг Ракав Печатење Чипка До Секојдневен Фустан Со Кошула Со Едно Гради : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Должина : 82см/32.28" Ракав : 52см/20.47 " Големина : М Големина. : Средна САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Должина : 83см/32.68 " Ракав : 53см/20.87" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Должина : 84см/33.07" Ракав : 54см/21.26 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 85cm/33.46" Ракав : 55cm/21.65 " Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 86cm/33.86" Ракав : 56cm/22.05 " информации За Производот : . Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Стил : Секојдневен,Моден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне