• Свеж
Машки Кошули За Плажа Вратоврска Боја Печатење Краток Ракав Летни Секојдневни Врвови За Мажи Копче надолу Ревер Тропска Блуза Кошула

Машки Кошули За Плажа Вратоврска Боја Печатење Краток Ракав Летни Секојдневни Врвови За Мажи Копче надолу Ревер Тропска Блуза

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 22см/8.66" Рамо : 47см/20.08 "Должина : 73см/28.74". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 23см/9.06" Рамо : 48см/20.47 "Должина : 75см/29.53". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 128см/50.39 "Ракав : 24см/9.45" Рамо : 51см/20.08 "Должина : 77см/30.31". Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 138cm/54.33 "Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 53cm/20.87 "Должина : 79cm/31.10" . Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 144cm/56.69" ракав : 26cm/10.24 "Рамо : 55cm/21.65" Должина : 81cm/31.89 " Материјал : Памук+Полиестер+Спандекс, Мешавина, Мек Удобен, Висококвалитетен Бутик, Изработен од мала тежина, мека ткаенина која нежно се обвиткува околу вашата фигура. Карактеристики : кратки ракави летни обични врвови кошули ,ревер Против Вратот, Еднобојни, графички печатени, Шарени, Вратоврска боја, Бохо Цветни печатени кошули за плажа. Тоа е задолжително во вашата гардероба. Повод : Совршен За Вежбање, Трчање, Теретана, Канцеларија, Шопинг, Патување, Домашна Облека, Одмор, Клуб, На Отворено и Секојдневно За Носење. машки облечени секојдневни кошули и блузи се совршени за секојдневен стил, бизнис, работна канцеларија, домашна облека, работа дома, секојдневна облека или канцеларија, ноќно излегување, празници, излегување, уличен изглед итн. ①Натпревар и Прилики : машките летни блузи кошули лесно се облекуваат нагоре или надолу. Трендовските блузи можат да бидат спарени со панталони од костум, фармерки, шорцеви за шопинг, клуб, работа, одмор, состанување, секојдневно секојдневно, излегување или дружење за време на викендот. Quessive service qurve прво се придржуваме до клиентот. Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажбата. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне