• Свеж
Лента за хартија за вinesубените, тафта бело црвена, 2,5in 50yd, 1 пакет

Лента за хартија за вinesубените, тафта бело црвена, 2,5in 50yd, 1 пакет

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Jamем хартија Денот на вinesубените Денот на лентата е совршен избор за да ги задоволите сите ваши романтични потреби за ден. Закачете го на wallидот, врзете го на подарок, додајте го на некои цвеќиња или дури и врзете го во вашата коса. На кој било начин да го користите розовиот, а црвените живописни тонови ќе направат празнична атмосфера. Најубавата работа во врска со оваа лента е што е лесно да се формира во лак и откако празникот ќе заврши, може да се вклопи каде било да се чува до следната сезона. Покажете ги најблиските што ги сакате, овој ден на в Valentубените или следната романтична датум ноќ, украсувајќи подарок со оваа прекрасна лента. Може да се користи и за венци, цветни лакови, декор на венчавки или декор на маса. Големина : 2,5 инчи x 50 јарди Боја : Бела и црвена количина : 1/Пакет Боја : Бела и црвена. Големина : 2,5 инчи x 50 јарди. Количина : 1/пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне