• Свеж
10к Жолто Злато Дијамант Кластер Појавување Трио Неговата & Нејзината Свадба Прстен Бенд Во Собата Cttw

10к Жолто Злато Дијамант Кластер Појавување Трио Неговата & Нејзината Свадба Прстен Бенд Во Собата Cttw

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

10к Жолто Злато Дијамант Кластер Појавување На Трио Неговата & Нејзината Свадба Прстен Бенд Во Собата 1/3 Cttw Опис 10k Жолто Злато Дијамант Кластер Појавување На Трио Неговата & Нејзината Свадба Прстен Бенд Во Собата 1/3 Cttw Скапоцен Камен Детали 1/3 Карати вкупно weightall дијаманти се природни и без конфликти Во Потекло Дијамант 1/3 кт.т.в. Јасност I2-I3. Јас-ј боја. Поставки за пронгспецификации 10кт Жолто Злато6. 64 грама (приближно)избор на големина на Прстен, комбинирана дијамантска тежина од 1/3 карати вкупната тежина претставува опсег од 0,30-0,36 кт. т.в.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне