• Свеж
Ферте Кидс Муај Тај Бокс шорцеви-БСК Тиркизна

Ферте Кидс Муај Тај Бокс шорцеви-БСК Тиркизна

DEN 335.84

Од стока
Во продавницата

Нов дизајн На Боксерски шорцеви Фертекс за деца. Изработени од микро сатенска ткаенина, обезбедувајќи максимална удобност и флексибилност. Висок шлиц од двете страни за подобри движења. Цевки на врвовите на нозете за поубав и уреден изглед. Специјално дизајниран за деца изработен од издржлив, лесен материјал кој овозможува целосен опсег на движења за време на тренингот еластичниот појас и затворањето на врвките обезбедуваат сигурно и удобно вклопување совршено за деца кои штотуку почнуваат да тренираат Во Муај Тај Или Боречки вештини Фертекс Деца Муај Тај Боксерски Шорцеви - БСК2107 "Тиркизна".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне