• Свеж
Ноќта На вештерките Ветрови Со Бели LED Стринг Светла Светне Виси

Ноќта На вештерките Ветрови Со Бели LED Стринг Светла Светне Виси

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Ноќта На вештерките Ветрови Со Бели LED Стринг Светла 42.2 Инчи Светло Виси Отворено Ноќта На Вештерките Украси Батерија Управувана Водоотпорен За Ноќта На Вештерките Партија Двор Карактеристики : ?? Премиум Материјал украсува светлата се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина, бакарна жица и LED светла. издржлив и не е лесен за оштетување.?? Надградба На Ноќта На Вештерките ДекорацијаУникатен дизајн користи комбинација на и предводени светла за повеќе ноќта на Вештерките атмосфера. Овој декор за светла За Ноќта на Вештерките има ветрови, додавајќи ја шарената декорација на светлата на Ноќта на Вештерките.?? Лесно за закачувањесекое украсно празнично знаме на ветробранот има кука и јамка на врвот, што ви овозможува да го закачите каде сакате, под дрвјата, прозорецот; светлото во боја може да се стави во шофершајбната под кој Било агол, погодно за нанесување; што е исто така лесно да се чува насекаде кога не се користи, нема да зазема многу простор?? Соодветни Приликидекор За Ноќта на Вештерките може да биде украсен во затворен и надворешен простор. Можете да ги закачите во вашата соба за да додадете атмосфера на вашата забавна забава за ноќта на вештерките, или можете да ги закачите на дрво за да го осветлите вашиот двор?? Изненадувачки подароковие чорапи за ветер на отворено виси не можат да се применат како украси За Ноќта на Вештерките, но исто така можат да ви ја кажат насоката на ветерот во секојдневниот живот; Можете да ги испратите до вашиот пријател, сосед, семејство Или како подароци за загревање на куќата На Ноќта на Вештерките, Божиќ и Роденден надградба На Декорацијата На Ноќта На Вештерките Unique Уникатниот дизајн користи комбинација од и лед светла за повеќе атмосфера На Ноќта на Вештерките. Овој декор за светла За Ноќта на Вештерките има ветрови, додавајќи ја шарената декорација на светлата на Ноќта на Вештерките. Украсете ја вашата соба На Ноќта на Вештерките за да создадете темна атмосфера. Овој производ ќе ја осветли вашата кујна, дневна соба, спална соба или ходник. Како украс за забава За Ноќта на Вештерките, задевајте ги или исплашете ги соседите, забавата никогаш не завршува. Широка Примена : Ноќта на Вештерките сите видови забава, забава со костими, шоу, забавни активности, земање МВ, тед, бавен рок, барови, сали за танцување итн. Добар истегнување, смалување, издржлив, дише, лесен за носење и ставање, вистински на живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне