• Свеж
Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Комплети За Бикини Со Висок Струк Со Висок Крој Два Костуми За Капење Прикривање За Костими За Капење Жени

Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Комплети За Бикини Со Висок Струк Со Висок Крој Два Костуми За Капење Прикривање

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Пол : Жени/Женски. Шема : Градиент. Стил : Мода И Секојдневен. Сезона : Пролет/Лето/Fall. Прилика : летни костими за капење, забави на плажа, забави за пливање, извори, одмори, сурфање итн. Пакет : 1 поставете табела за големина на костими за капење : . Големина : С Биста : 68-70см/26,77-27,56" Половината : 68-70см/26,77-27,56" : 72-74см/28,35-29,13"Големина : М Биста : 70-72см/27,56-28,35" Половината : 70-72см/27,56-28,35" : 74-76см/29.13-29.92"големина : л биста : 72-74см/28.35-29.13" половината : 72-74см/28.35-29.13" : 76-78см/29.92-30.71"големина : xl биста : 74-76см/29.13-29.92" половината : 74-76см/29.13-29.92" : 78-80см/30.71-31.50" [белешка за големина] : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини претходно . С=САД 2-4, М=САД 6-8, Л=САД 10, XL=САД 12. [ Брзо-Сув И Растеглив Материјал] - 82% Најлон И 18% Спандекс. Бикини Комплети За Жени Направени од Лесна, Четиринасочна Истегнување и Брза Сува Ткаенина. Со Отстранливи Подлоги и Целосно Обложени, Нашите Костими За Капење Во Бикини Нудат Дополнителна Покриеност, Удобни За Носење и Непроѕирни Кога се Влажни. [ Стил На Исечоци] - Костим За Капење За Жени Доаѓа Со Засечен V И Предни Детали. Ја Сакаме Ребрестата Ткаенина Која Нуди Многу Истегнување И Удобност. Високо Сечење За Да Ги Покажете Нозете. Одговара Дека Секогаш Ласка. Нашето Бикини Со Високи Нозе Има Три Методи На Носење, Носејќи Различен Стил За Вас. [V-Намалување На Висок Пораст] - Висок Половината Бикини Кој Флертуваат Центар Исечок Со Прилагодливи Врвка Деколте, Затворање Кука Назад Затворач, Висок Половината Суптилна V-намалување На Половината, И Ласкави Фигура Гушкање Силуета која Завршува Во Одговара. [Здроби Достоен] - Изгледајте Слатко За Плажа Со Ова Високо Исечено Бикини. Спарете Се Со Капакот Нагоре И Очилата За Сонце За Дневниот Изглед. Ќе Бидете Толку Подготвени За Одмор Кога Ќе Овој Висок Половината Костим За Капење На Вашата Кошничка. костими за капење покрива за жени. висок струк танга бикини. плус големина костим за капење за жени со шорцеви. костим за капење за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне