• Свеж
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1987-Шевролет Р Стартер Мотор

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1987-Шевролет Р Стартер Мотор

DEN 3794.40

Од стока
Во продавницата

1987-1987 Шевролет Р10 СТАРТЕР МОТОР БЕЛЕШКИ СТАРТЕР-Рмфд Стдрдрем Произведенфити Години : 1987фитс Мотори : оем #с : 1108448, 1988714, 1998226, 1998238, 1998241, 1998243, 1998246, 1998247, 1998436, 1998439, 1998440, 1998441, 1998469, 1998547, 1998558, 1998561, 1998562, 1998574, 1998579, 1998583, 1998584, 1998590, 1998651, 10455301, 10455305, 10455308, 10455343, 10496873, 19136132, 323-292, 323-367, 336-1823, 336-1823А, 88863064, 88864304 атрибути на производот : Дизајн : Директен Погон k W Рејтинг : 1.5 Kw Производител : Delco Ротација : Заби Во Насока на Стрелките на Часовникот : 9 Волти : 12 Волти Одат-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 1987 ШЕВРОЛЕТ Р10 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне