• Свеж
Пие Добро Со Други Возрасни Маскирани Дуксер

Пие Добро Со Други Возрасни Маскирани Дуксер

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Овој спортски дуксер содржи "Добро Пие Со Другите" напред на Дуксер Со Качулка За Возрасни. 50/50 Поли/Памучна Маичка Со Качулка. Двојна обложена хауба и врвка за влечење. Двојно зашиен џеб за торбичка. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Дуксер Со Качулка. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Контактирајте не за масовна продажба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне