• Свеж
Задни Р концепти Полуметални Серии Влошки За Сопирачки 2311-1630-Одговара изберете: -МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЕ, 2012-МЕРЦЕДЕС - БЕНЦ МЛ

Задни Р концепти Полуметални Серии Влошки За Сопирачки 2311-1630-Одговара изберете: -МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЕ, 2012-МЕРЦЕДЕС -

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Роторите на Сопирачките од Серијата елин обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките од Серијата елин се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Конзистентни Перформанси во Која било Состојба. Роторот пријателски со докажан подолг век на роторот и подлогата. 100% Бакар Слободен-Еколошки. 100% Азбест Слободен Формулација. Приклучок и игра-Нема Потреба Од Модификација. Одговара Изберете : 2016-2019 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЕ 2012-2015 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ МЛ 2017-2019 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛС 2013-2016 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЛ 2017-2019 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЕ КУПЕ 2016 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЕ КУПЕ 450 4МАТИК 2018 мерцедес-бенц г 2014-2019 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ КЛА 2015-2018 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛА 2017-2020 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛЦ 2012-2016 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛК И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне