• Свеж
облека за спиење за жени Бањарка Со Качулка Лесна Топла Долга Фланелна Облека За Спиење Бањарка Со Качулка Долга Наметка Црвена + С

облека за спиење за жени Бањарка Со Качулка Лесна Топла Долга Фланелна Облека За Спиење Бањарка Со Качулка Долга Наметка Црвена

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Биста : 120cm/47.24" Рамо : 56cm/22.05 "Ракав : 69cm/27.17 " Должина : 99cm/38.98". Големина : М Биста : 124см/48.82" Рамо : 57см/22.44 "Ракав : 70см/27.56 " Должина : 100см/39.37" . Големина : L Биста : 128cm/50.39" Рамо : 58cm/22.83 "Ракав : 71cm/27.95 " Должина : 101cm/39.76" . Големина : XL Биста : 132cm/51.97 "Рамо : 59cm/23.23" Ракав : 72cm/28.35 "Должина : 102cm/40.16" Женска Бањарка Со Качулка Лесна Топла Долга Фланелна Облека За Спиење Качулка Бањарка Долга Наметкарактеристики : Материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Материјал : изработен е од полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Материјал : изработен е од мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Материјал : мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење и е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа.Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линијата : on што добивате : 1 Комплет женски бањарка. Овој пакет содржи : 1 компјутер бањарка. облека за спиење породилна фотографија принцеза облека за спиење гроздобер облека за спиење смена облека за спиење куќа облека за спиење памучна облека за спиење за девојчиња облека за спиење без прерамки хавајска облека за спиење облека за спиење за жени облека за спиење за спиење макси облека за спиење плус големина зимска облека за спиење жените паѓаат облека за спиење за жени од џемпер за рамо плус големина облека за спиење за жени графички облека за спиење за мажи пар облека за спиење симпатична облека за спиење облека за спиење за тинејџери кул облека за спиење бела облека за спиење со дизајни прилагодена облека за спиење машка облека за спиење пуловер преголема облека за спиење смена облека за спиење куќа облека за спиење памучна облека за спиење за девојки облека за спиење без прерамки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне