• Свеж
Такпу Женски Памучни Ленени Панталони Харем Панталони Лабави Панталони Со Широк Струк Широки Панталони За Нозе Широки Заострени Панталони За Џогер Удобни Секојдн

Такпу Женски Памучни Ленени Панталони Харем Панталони Лабави Панталони Со Широк Струк Широки Панталони За Нозе Широки Заострени

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Модни Жени Летни Лежерни Лабави Памучни И Ленени Џебни Печатачи Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Џебови Стил : Секојдневен,Моден,Удобен Должина : Долга Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62-72см/24.41-28.35 "Колк : 105см/41.34" Должина : 102см/40.16 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66-76см/25.98-29.92 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 103см/40.55"Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70-78см/27.56-30.71 "Колк : 115см/45.28 " Должина : 104см/40.94"Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74-85см/29.13-33.46 "Хип : 120см/47.24" Должина : 105см/41.34 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 78-88см/30.71-34.65 "Колк : 125см/49.21" Должина : 106см/41.73 " Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 82-92cm/32.28-36.22 "Хип : 130cm/51.18" Должина : 107cm/42.13" [ДИЗАЈН] : Обични лабави карго панталони жени, едноставни, но разноврсни, додавајќи мода на вашиот целокупен фустан. повеќе практични и функционални џебови, кои се доволно длабоки и големи за складирање и обезбедување на вашите клучеви или телефон и други најважни работи. Товарни панталони со права нога, опуштено вклопување, еластичен висок струк, затворање на патент и копче. [КВАЛИТЕТНА ПАМУЧНА ЛЕНЕНА ТКАЕНИНА] : Овие Широки панталони за нозе за жени лето изработени од памучна постелнина,лесни и меки,погодни за кожата,дишат за носење за пролет И Лето и Fall.цврста боја, висок струк, еластичен струк, лесен за влечење, права широка нога ја покажуваат вашата совршена кривина. [ ШИРОК ПОЈАС ЗА ПУШАЧ на НОЗЕ] : палацо панталони за жени секојдневни,Течни панталони за жени со еластичен чаден струк,права широка нога ,лабави панталони за одмор со џебови,ленени панталони за плажа за жени прикриени, лелеави облечени панталони удобни и шик.Опуштено вклопување, целосна должина, плус големина,Секојдневно лабаво дно,течни панталони за жени бохо, широки ленени панталони за жени. [ РАЗНИ ПРИЛИКИ] : овие панталони за плажа за жени добро се комбинираат со блузи, ками, маици, блузи, блуза, дуксери,спортски градник и сандали, задолжителни за оваа сезона. совршен за секојдневниот живот,работа,јога,џогирање,пешачење,ноќно излегување,активности на отворено,секојдневна облека,домашна облека,улична пот,излегување,одмор или облека на плажа, породилно.плажа панталони за жени,течни панталони за жени, ленени панталони за жени плус големина. [НАТПРЕВАР] : панталони за улична облека за жени, одлични за совпаѓање со блуза, резервоар, кроп топ, кошула, џемпер, елек за џемпер, кардиган, чизми со високи потпетици, патики итн. за пролет, лето, fall и зима.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне