• Свеж
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Изработен од висококвалитетен материјал од легура на цинк, силна и издржлива текстура. Бравата за регистарска табличка против кражба ја штити вашата регистарска табличка, бидејќи капачињата на завртките се туркаат, едвај се извлекуваат. Лесен за инсталирање, уникатниот дизајн ги прави вашиот автомобил и регистарски таблички различни и посебни!. Универзални костуми за многу автомобили. Брза и едноставна инсталација. Материјал : Легура На Цинк.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне