• Свеж
Педорт Панталони За Жени Облечени Обични Женски Плус Големина Директно Нозе Меки Панталони Секојдневни Панталони Удобни Панталони Зелени,М

Педорт Панталони За Жени Облечени Обични Женски Плус Големина Директно Нозе Меки Панталони Секојдневни Панталони Удобни Панталони

DEN 268.32

Од стока
Во продавницата

Женски долг памук и неправилни смалуваат половината глуварче печати повик панталони. Материјал : памук и лен. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 220гр. големина На Пакетот : 28х22х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 73см/28.74" : 100см/39.37" Должина : 108см/42.52"Големина : М Половината : 79см/31.10" : 106см/41.73" Должина : 109см/42.91"Големина : Л Половината : 85см/33.46" : 112см/44.09" Должина : 110см/43.31"големина : xl половината : 93cm/36.61" : 120cm/47.24" должина : 111cm/43.70"големина : xxl половината : 101cm/39.76" : 128cm/50.39" должина : 112cm/44.09" палацо панталоните се изработени од полиестер,ткаенина што тече и дише. Широка нога,Висок струк,Украсни предни копчиња,Возбуда, Дневни Панталони, Лабаво вклопување, должина на глуждот. Прекрасни Широки панталони со висок струк за да се вклопат во секоја пригода! Солидна целосна должина опуштено вклопуваат широк нога панталони со висок чаден појас половината. Толку секојдневен и толку лесен за спарување со какви било комбинации на тесен врв или нешто повеќе Бохо и течен!. трговски центар, Среден, Голем, Х-Голем. Ве молиме погледнете ги мерењата на облеката на фотографиите за да ве водат при изборот на вистинската големина за вас. Перење во машина, Миење Внатре Кон Надвор, Закачување Или Сушење Само На Линија, Железо со Ниска Пареа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне