• Свеж
Фризура Додатоци Додатоци Клипови Шминка Свадба СекцијаRgirls Barrette Kawaii Игла Жените Cosplayclips

Фризура Додатоци Додатоци Клипови Шминка Свадба СекцијаRgirls Barrette Kawaii Игла Жените Cosplayclips

DEN 152.32

Од стока
Во продавницата

Опис. Ако барате професионален клип за коса без набори, тогаш не пропуштајте ги нашите производи. Оди си. нема трага или бразда за вашата коса, одлична за одржување на фризурата. Одлична алатка за фиксирање на косата при спиење, шминка, фиксирање на косата или . миење лице. . Карактеристики. - Боја :

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне